DÜNYA ELİNİZİN ALTINDA.

DÜNYA, ELİNİZİN ALTINDA.

DHL Express ile gönderi yaparken içiniz rahat olsun. Siz işinizi büyütmeye odaklanın. Gerisini DHL Express’e bırakın, gönderileriniz güven içerisinde ve zamanında teslim edilir.
DHL EXPRESS'İ DENEYİN VE ÇEKİLİŞE KATILIN!
Çekilişe katılarak Formula 1® veya Formula E Grand Prix'si için 2 kişilik bilet ve konaklama imkanı kazanabilirsiniz!
Bilgilerinizin gizliliğine önem veriyoruz ve bilgilerinizi paylaşmayacağımızı bildiririz.
Daha fazla bilgi.

HIZ

Dünyanın neresinde olursanız olun, 220’den fazla ülke ve bölge ile bağlantınızı sağlayacak hizmet ağı ve çalışanlara sahibiz. Sunduğumuz benzersiz hizmet kalitesi, güvenilirlik ve hız; gönderileriniz güvenli ellerde ve tam zamanında teslim edilmesi anlamına gelir.
ŞİMDİ BAŞVURUN

İŞİNİZE DEĞER KATMAK

DHL’in gelişmiş gönderi teslimat çözümleri sadece gönderilerinizin zamanında teslim olmasını değil, ayrıca varması gereken yere, en iyi şartlarda ve en uygun maliyetle ulaşmasını sağlar.
DHL'İ HEMEN DENEYİN

KAPIDAN KAPIYA

Dokümandan pakete, her türlü gönderiniz için sunduğumuz kapıdan kapıya teslimat hizmetlerimiz rahat etmenizi sağlar. Çünkü her bir gönderi kapınızdan alınıp, teslim edileceği son noktaya kadar özel bir ilgiyle taşınır ve tam zamanında teslim edilir, tıpkı söz verdiğimiz gibi.
ŞİMDİ BAŞVURUN

ŞEFFAFLIK

Tüm gönderi sürecini basit ve şeffaf bir şekilde yürütüyoruz. Bu demektir ki; kur farkı gibi süpriz ya da öngörülmeyen maliyetler yaratmıyoruz. Size sunulan fiyatlar, gerçekten ödeyeceğiniz fiyatlardır.
DHL'İ DENEYİN